Kinevezték a járási hivatalok vezetőit

Ossza meg ismerőseivel!

 

Budapest, 2012. december 17., hétfő (MTI) – Kinevezte a járási hivatalvezetőket Navracsics Tibor miniszterelnök-helyettes, közigazgatási és igazságügyi miniszter hétfőn Budapesten. Januártól vidéken 175 járási hivatal és a fővárosban 23 kerületi hivatal kezdi meg működését. A Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium közleményben tájékoztatta az MTI-t a járási hivatalvezetők nevéről, amely névsort az alábbiakban közlünk.

Járási hivatalok vezetőinek névsora:

 

Budapest

I. kerület – Brezoczki Erika Erzsébet

II. kerület – Kolláth Adél Zsófia

III. kerület – Simon Józsefné

IV. kerület – Balogh Szilvia

V. kerület – Nagy Júlia

VI. kerület – Ferdinandy Györgyi

VII. kerület – Pók Tiborné

VIII. kerület – Szabó Orsolya

IX. kerület – Ördögh Brigitta

X. kerület – Horváth Tivadar

XI. kerület – Pintér Beatrix

XII. kerület – Szabó Zsófia Zsuzsanna

XIII. kerület – Bódi-Dancs Anita

XIV. kerület – Molnár Csaba József

XV. kerület – Bégány Attila

XVI. kerület – Horváthné Kovács Angelika

XVII. kerület – Csepetiné Gébele Judit

XVIII. kerület – Hodurszky Csaba

XIX. kerület – Kovács Bence

XX. kerület – Veres Anikó

XXI. kerület – Dudás Zoltán Szilárd

XXII. kerület – Maró Richárd

XXIII. kerület – Hardy F. Gábor

 

Bács-Kiskun megye

Bajai járás – Szenoradszki Endre

Bácsalmási járás – Szommer Károly

Jánoshalmi járás – Bodroginé Mikó Zsuzsanna

Kalocsai járás – Bedics Andrea

Kecskeméti járás – Kerékgyártó Mária Judit

Kiskunfélegyházi járás – Sipos Krisztina Carmen

Kiskunhalasi járás – Tallós Bálint

Kiskőrösi járás – Fröschl Péter

Kiskunmajsai járás – Kiss Melinda

Kunszentmiklósi – Kelő Johanna

Tiszakécskei járás – Szeidl József

 

Baranya megye

Bólyi járás – Müllerné Juhos Bernadett

Hegyháti járás – Karakán Béla

Komlói járás – Hessz Gabriella

Mohácsi járás – Kovács Mirella

Pécsi járás – Vajda János

Pécsváradi járás – Emődy Balázs

Sellyei járás – Fekete Géza

Siklósi járás – Farkas Anett

Szentlőrinci járás – Patacsi Evelin

Szigetvár járás – Pichler Imre László

 

Békés megye

Békési járás – Csarnai Judit megbízott hivatalvezető

Békéscsabai járás – Marosvölgyi Emese

Gyomaendrőd járás – Andó Ágnes

Gyulai járás – Lukácsi Krisztina

Mezőkovácsházai járás – Moka Eszter

Orosházi járás – Lustyikné Papp Anikó

Szarvasi járás – Gaál Roland Ferenc

Sarkadi járás – Sipos Lajos

Szeghalmi járás – Bak Péter

 

Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Cigándi járás – Stumpf Attila

Edelényi járás – Hudák Zita

Encsi járás – Ódor Ferenc

Gönci járás – Tóthné Kotány Beáta

Kazincbarcikai járás – Szaniszló János

Mezőcsáti járás – Kiss Krisztián

Mezőkövesdi járás – Kerékgyártó László

Miskolci járás – Szabó András

Ózdi járás – Zsigray Árpád

Putnoki járás – Tanner János András

Sárospataki járás – Komáromi Éva

Sátoraljaújhelyi járás – Tóthné Galambos Andrea

Szerencsi járás – Ináncsi Tünde

Szikszói járás – Lupkovics Beáta

Tiszaújvárosi járás – Ispán Csilla

Tokaji járás – Szabó Rita

 

Csongrád megye

Csongrádi járás – Holubán Csilla

Hódmezővásárhelyi járás – Makó András

Kisteleki járás – Darabos Orsolya Katalin megbízott hivatalvezető

Makói járás – Weszely Tamás

Mórahalmi járás – Szántó Mária

Szegedi járás – Bodó Imre

Szentesi járás – Tóth Flórián

 

Fejér megye

Bicskei járás – Petrin László

Dunaújvárosi járás – Kovács Péter

Enyingi járás – Zámbó Tiborné

Gárdonyi járás – Sági Tibor László

Martonvásári járás – Koltai Gábor

Móri járás – Tanárki Gábor

Polgárdi járás – Csiák Henriett

Sárbogárdi járás – Simon János

Székesfehérvári járás – Dancs Norbert

 

Győr-Moson-Sopron megye

Csornai járás – Horváth Péter

Győri járás – Hajdu Klára

Kapuvári járás – Dukai Tibor László

Mosonmagyaróvári járás – Lascsikné Bozi Sarolta

Pannonhalmi járás – Szabó Eszter

Soproni járás – Tölli Katalin

Téti járás – Németh László

 

Hajdú-Bihar megye

Balmazújvárosi járás – Veres Margit

Berettyóújfalui járás – Pálfi Anikó

Debreceni járás – Hajdú Sándor

Derecskei járás – Iklódiné Szilágyi Katalin Róza

Hajdúböszörményi járás – Ficsor László

Hajdúhadházi járás – Suba Tamás

Hajdúnánási járás – Orosz Erika

Hajdúszoboszlói járás – Györgyi Zoltán

Nyíradonyi járás – Vedres Jánosné

Püspökladányi járás – Vadász Ferenc Attila

 

Heves megye

Bélapátfalvai járás – Tamasi-Deli Liliána

Egri járás – Boncz László

Füzesabonyi járás – Lukács Balázs

Hatvani járás – Imre Zsolt

Hevesi járás – Tóthpál Csaba

Gyöngyösi járás – Bekecs Andrea

Pétervásárai járás – Nagy Tibor

 

Jász-Nagykun-Szolnok megye

Jászapáti járás – Vári-Nagy Judit

Jászberényi járás – Dobos Róbert

Karcagi járás – Hodos Julianna

Kunhegyesi járás – Páldiné Ágoston Lívia

Kunszentmártoni járás – Bodor Brigitta Tímea

Mezőtúri járás – Boldog Szilvia

Szolnoki járás – Fejér Andor

Tiszafüredi járás – Varga Tibor

Törökszentmiklósi járás – Botka János Hunor

 

Komárom-Esztergom megye

Esztergomi járás – Horváth-Szeder Gábor

Kisbéri járás – Bozori Zsuzsanna

Komáromi járás – Molnárné Taár Izabella

Tatai járás – J. Nagy Éva

Tatabányai járás – Lendvai Balázs

Oroszlányi járás – Séfer Erika

 

Nógrád megye

Balassagyarmati járás – Tőzsér Zsolt

Bátonyterenyei járás – Lengyelné Imreh Erika

Pásztói járás – Zsiga Tamás

Rétsági járás – Varjú Frigyesné

Salgótarjáni járás – Skuczi Nándor

Szécsényi járás – Horváth Zoltán

 

Pest megye

Aszódi járás – Szebenyi Zsolt

Budakeszi járás – Szelenczy Gabriella

Ceglédi járás – Terbe-Szabó Csilla

Dabasi járás – Garajszki Gábor

Dunakeszi járás – Bíró Attila

Érdi járás – Bánsághy Balázs

Gödöllői járás – Urbanics Gábor

Gyáli járás – Babák László Mátyás

Monori járás – Husz Enikő Judit

Nagykátai járás – Tarnavölgyiné Tényi Ágnes

Nagykőrösi járás – Nyikos Tamás Antal

Pilisvörösvári járás – Szondyné Sárfy Zsuzsa

Ráckevei járás – Kereszturi Zita

Szigetszentmiklósi járás – Bekk Mária

Szentendrei járás – Varga László

Szobi járás – Maruszki Gábor

Váci járás – Paksi Ilona

Vecsési járás – Azari Zsuzsanna

 

Somogy megye

Barcsi járás – Racsek József

Csurgói járás – Maronics Gábor

Fonyódi járás – Nagy Szabina

Kaposvári járás – Kimmel József

Marcali járás – Lipták Rita Márta

Nagyatádi járás – Trefeli Katalin

Siófoki járás – Huszárné Bodor Tünde

Tabi járás – Sütő Bernadett

 

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Baktalórántházai járás – Kiss Béla

Csengeri járás – Nagy Miklós

Fehérgyarmati járás – Lakatosné Sira Magdolna

Ibrányi járás – Szűcs Sándor

Kemecsei járás – Molnárné Ferkó Rita

Kisvárdai járás – Ténai Sándor

Mátészalkai járás – Fülöp István

Nagykállói járás – Karakó László

Nyírbátori járás – Éliás Tünde

Nyíregyházi járás – Galambos Ildikó megbízott hivatalvezető

Tiszavasvári járás – Hosszú József

Vásárosnaményi járás – Deák Ferenc

Záhonyi járás – Kovács Lajosné

 

Tolna megye

Bonyhádi járás – Zsalakóné Studer Krisztina

Dombóvári járás – Fehérvári Tamás

Paksi járás – Szántóné Novák Eszter

Tamási járás – Porga Ferenc

Tolnai járás – Lehőcz Regina

Szekszárdi járás – Ugodi Andrea

 

Vas megye

Celldömölki járás – Gecse József

Körmendi járás – Gombásné Nardai Ibolya

Kőszegi járás – Kapiller Sarolta

Sárvári járás – Galántai György

Szentgotthárdi járás – Orbán István

Szombathelyi járás – Görcz Gyula Csaba

Vasvári járás – Tauszné Vincze Edit

 

Veszprém megye

Ajkai járás – Gutmayer Bernadett

Balatonalmádi járás – Szabó Gabriella

Balatonfüredi járás – Bacsák Kovács Éva

Devecseri járás – Bereczky Nóra

Pápai járás – Feketéné Földi Judit

Sümegi járás – Györkös Nikoletta

Tapolcai járás – Benczik Zsolt

Várpalotai járás – Ferencz Kornél

Veszprémi járás – Bita József

Zirci járás – Kropf Miklós

 

Zala megye

Keszthelyi járás – Varga Andrea

Lenti járás – Drávecz Gyuláné

Letenyei járás – Szendrődi Gabriella

Nagykanizsai járás – Józsa Zsanett

Zalaegerszegi járás – Koczka Csaba

Zalaszentgróti járás – Molnár Szilárd


Hozzászólás